Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Osieczna

Prasówki

Czasy, w jakich prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, ujawniają się przeszłością. Samiec alfa, który tworzy przyjemny zapach kozła, ma bujne owłosienie pod pachami a w miejscach intymnych, był się lekko passé. Jeżeli ci ludzie są kwestii związane z goleniem się i depilacją, toż nie dziwią się ponad tym, czy usuwać włosy, ale kiedy wtedy spowodować. A sprawa jest mocna, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Dąbie

 

Przyczyn koleje w rozwiązaniu do męskiego owłosienia intymnego można znajdować w rewolucji, jaka stworzyła się w własnej głów w nowych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów także wielu różnych kosmetyków tradycyjnie wiązanych z starymi.

Czy golenie okolic intymnych to oznaka zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej natomiast na stopach było zajęte tylko dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na wybiegu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” mężczyzn była problemem tabu. Takie postępowania traktowano nie ale za przejaw zniewieścienia i trzymano ze możliwościami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że jeżeli natura dała go wysokim uwłosieniem, to potrzeba je z dumą nosić. W skutku to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia mężczyznę z osoby. Jednak to obecnie przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca klienta ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że współczesny facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę występującego na basenie czyli na plaży w krótkich i małych kąpielówkach, z jakich wypadają włosy łonowe. Depilacja jest rzeczą indywidualnych upodobań, a i dobrego etapu tradycje i uczucia estetyki. Gdy rozciągamy się publicznie, powinniśmy zadbać o indywidualny wygląd. Pewnie nie każdy facet pragnie zawierać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia toż w wartości standard. Zwłaszcza w wypadku mężczyzn aktywnych seksualnie i finansowe. Nikt nie poddaje w kwestia potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista winna być martwi o estetykę okolic intymnych.

Czystość i efektywniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w wypadku pań że toż pamiętać znaczenie, to wybieranie włosów łonowych u ludzie robi się nie być żadnego nacisku na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej nasuwają się zabiegom higienicznym.

Nawet ten drwal to gość z dużą, ale dobrze przystrzyżoną brodą, a może też z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest coraz popularniejsza. Szczególnie wśród klientów najbardziej aktywnych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W licznych włosach łatwiej robi się pot, tłuszcz i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dobrze na poprawę naturalnego aromatu ciała, nawet w terminie mocnego i stałego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu ma oraz wielkie uznanie dla poprawy jakości seksu. Należy ale pamiętać, że nie stanowi ostatnie przeważnie ważna zasada. Teoretycznie lekkie i zadbane genitalia winnym być kolejną inspiracją do robienia seksu oralnego. Pokazuje się jednak, że niektóre panie, ale same panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość kwestii powiązanych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z partnerem lub partnerką, anim podejmiemy jakieś skuteczne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Jeżeli zdecydujemy się na rozwiązanie włosów łonowych, toż pamiętamy do dyspozycji kilka możliwości. Najtańszą i najwygodniejszą jest skrócenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie zalecane jest adeptom intymnej depilacji. Korzystanie z dedykowanej golarki jest w sumy przyjemne i umożliwia dobre efekty. Równie dobre jest użycie kosmetyku do depilacji. Spośród ostatniego rodzaju kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, bowiem w wypadku bardzo podatnej skóry mogą robić podrażnienia. Zazwyczaj są jednak kremy do depilacji są doskonale tolerowane i zapewniają skuteczne oraz kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w miejscach intymnych. Tę z lekkich metod, jakie z przeznaczeniem możemy wykorzystać bez przedstawiania się do gabinetu kosmetycznego, jest zastosowanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy daje ona wygolić skórę bardzo prosto i uniknąć zacięć.

Gdyby jesteśmy dość odrastających włosów łonowych natomiast ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy sięgnąć po bardziej silne metody. Tańszą, choć niewątpliwie bolesną jest depilacja woskiem. W wypadku depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest niewątpliwie duży. Mówiąc wprost: ból jest silny, ale szybki i rezygnuje z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to użycie depilatora – skuteczność jest zgodna, a nawet nieco dłuższa.

Jeżeli zależy nam na pewnym efekcie depilacji, najprzydatniejszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się niemal każdych włosów na niektórym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie stanowi ostatnie technologia tania. Gra tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments